Jsem vaše dula

Pomohu vám, aby něha a křehkost okamžiku zrození byla navždy vepsaná do vašich srdcí a duše ženy ožila krásou mateřství.

Můj příběh

Jsem žena, manželka a máma tří dětí. Mám dnes již dospělého syna Jana a tříletá dvojčátka, Karolínku a Teodorka. Děti přišly jako Dar z nebes po dlouhodobém léčení sterility, dvou neúspěšných IVF, změně životního stylu. Mé spontánní otěhotnění bylo jedním z nejkrásnějších překvapení života.

Léta jsem pracovala jako zdravotní sestra. Nyní pomáhám především ženám objevit krásu života, ženství a mateřství pravidelným setkáváním, sdílením, pořádáním ženských seminářů a workshopů. Pracuji s esenciálními oleji, věnuji se Novodobým ženským rituálům. Má cesta duly je pro mě velkým poděkováním životu za mé mateřství.
 
Jako vaše dula, nepodporuji jen vás ženy, ale i vaše muže na cestě bezpečnému, láskyplnému a něžnému zrození děťátka i rodiny. Nabízím vám psychickou, fyzickou i emocionální podporu v průběhu těhotenství, porodu a šestinedělí. Individuální konzultace a spolupráce při tvoření porodních přání. Během porodu s vámi budu v nepřetržitém kontaktu. Pracuji s mexickým šátkem rebozo, který používám jako úlevovou techniku spolu s čistými esenciálními oleji. Pomohu vám, aby něha a křehkost okamžiku zrození byla navždy vepsaná do vašich srdcí a duše ženy ožila krásou mateřství.